Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Viešieji pirkimai
Naujienos  >>   Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos šeimų sporto žaidynės  >>   Pradinis puslapis Struktūrinis medis
2013-06-19 Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos šeimų sporto žaidynės
Birželio 7-9 d. vyko Lietuvos pramonės šeimų sporto žaidynės Šventojoje, poilsio bazėje „Energetikas“, tai yra tradicinis renginys kasmet.
Šventąją užplūdo ir UAB „Raseinių šilumos tinklai“ virš 60  sporto dalyvių su gera šventine nuotaiką.  Šeimų sporto žaidynės prasidėjo ankstų šeštadienio rytą .Čia savo laimę išmėgino žvejai mėgėjai, tai Alvydas  Petroševičius ir Arvydas  Steponaitis.
9 val. vyko iškilmingas šeimų sporto žaidynių atidarymas.
Visą dieną vyko komandinės ir individualios rungtys: virvės traukimo, megakamuolio, tinklinio, šaškių, svarščio kėlimo, bėgimo slidėmis, bėgimo batais, rąsto pjovimo, biliardo, bėgimas vaikų ir suaugusių pagal amžių ir kitos rungtys. Šeimų žaidynėse beveik visose rungtyse dalyvavo ir mūsų UAB „Raseinių šilumos tinklai" darbuotojai,  jų šeimų nariai.  Jiems pasisekė iškovoti 2 aukso taures, 13 medalių. Stipriausiais tapo megakamuolio stūmimo jaunuoliai  iškovojo aukso taurę ir užėmė I-vietą, tai Karolis Eimutaitis, Tadas Paulauskas, Paulius Narbutas. Rąsto pjovimo, iškovojo aukso taurę ir užėmė I-vietą  mūsų moterys Zita Kauneckienė ir Liudmila Golubova. Prizines vietas užėmė ir mūsų vaikučiai, bėgimas batais Kamilė Karabinaitė I -vietą, mergaičių bėgime 30 m. Rugilė Švagždytė  III- vietą. 50 m. bėgime Miglė Švagždytė  II- vietą. 75m. bėgime Kamilė Karabinaitė  I- vietą, bėgimas slidėmis, Kamilė Karabinaitė, Saulius  Ramanauskas, Agnė Lubytė, Evelina Ruvelytė, Raigeda Steponaitytė .„Bočia“ rungtyje užėmė  I- vietą Liucija Čikotienė ir Regina Trapienė.
Vakare po visų iveiktų rungčių, jėgas atgavome diskotekoje „Duokim garo“.
Sekmadienį vykusias varžybos po pietų baigė uždarymas su apdovanojimais Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos diplomais, medaliais, taurėmis.
Po apdovanojimų visi pilni įspūdžių grįžo į Raseinius su gera nuotaika,  o ypatingai mūsų