Struktūra, valdyba, kontaktai
Vartotojams
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Šilumos energijos taupymo priemonės
Administracinė informacija
ES projektai
Nuorodos
Naujienos
Apie bendrovę
Šilumos šaltiniai
Tarnybiniai lengvieji automobiliai
Viešieji pirkimai
Pranešėjų apsauga
Pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra
Naujienos  >>   Informacija šilumos vartotojams  >>   Pradinis puslapis Struktūrinis medis
2019-02-25 Informacija šilumos vartotojams

2019 m. vasario 21 d. laikraštyje „Alio, Raseiniai“ pasirodė klaidinanti šilumos vartotojus informacija, kad UAB „Raseinių šilumos tinklai“ patyrė 400 tūkst. eurų nuostolį. Tiesa yra ta, kad šiuo metu yra atliekamas nepriklausomas auditas ir tikrinami įmonės veiklos rezultatai. Pagal Uždarųjų akcinių bendrovių įstatymą, balansas, pelno (nuotolio) ataskaitos bus pateiktos laiku, atlikus auditą iki balandžio 30 d., tai bus patvirtinta įmonės valdybos posėdyje ir pateikta iki birželio 1 d. rajono savivaldybės administracijai bei paviešinta registrų centre.
Pateikiame informaciją, kad vidutinė šilumos kaina nekilo ir net sumažėjo. Lyginant su 2017 m., 2018 m. sumažėjo 7 proc., nuo 5,66 cnt/kWh iki 5,31 cnt/kWh. Palyginimui pateikiame ir kainų komisijos skelbiamą informaciją, iš kurios matosi, kad UAB „Raseinių šilumos tinklai“ yra 13 vietoje iš 60 šilumos energiją tiekiančių įmonių.
UAB „Baltpool“ duomenimis vidutinė biokuro kaina 2018 m. IV ketvirtį palyginus su 2017 m. laikotarpiu padidėjo 28,6 proc. UAB „Raseinių šilumos tinklai“ kuro sąnaudos padidėjo 23 proc. (kas sudaro apie 184 tūkst. eurų), taip pat padidėjo elektros ir darbo užmokesčio sąnaudos.
2017 m. UAB „Raseinių šilumos tinklai“ dirbo pelningai (107 tūkst. Eur pelno), o 2018 m., kadangi buvo šiltesnė žiema, buvo pagaminta ir parduota mažiau šilumos energijos, dėl pabrangusių kuro sąnaudų metus planuojame baigti nuotolingai.
Per 2015 – 2018 metus įmonė modernizavosi (atnaujintos trasos, pastatyti nauji biokuro katilai), todėl padidėjo amortizacijos sąnaudos (apie 587 tūkst. eurų). Iš įmonės sąnaudų minusavus amortizacinius priskaitymus, įmonė tikrai dirbtų pelningai.
Pažymime, kad įmonė tikrai nepatyrė 400 tūkst. eurų nuostolio, o tikrus rezultatus pateiksime po audito ataskaitos.

 Pridedame: Šilumos kainos 2019 m. vasario mėn., ct/kWh su PVM ir  informaciją apie šilumos kainos pokytį per paskutinius 12 mėnesių.

<<< atgal
(c) UAB “Raseinių šilumos tinklai” - Visos teisės saugomos.    Svetainę sukūrė: Jauna Reklama